Швейне виробниче об’єднання «РОСЕ»

Тільки ваш розмір має значення

Швеї та кравці у всі часи користувалися заслуженою повагою та визнанням. Адже, хоча й проводжають за розумом, зустрічають таки по одягу.

Фірма «РОСЕ» дотримується давніх традицій індивідуального пошиття одягу.

Для нас важливою є ви – людина, яка одягне костюм, а не кількість пошитих за зміну одиниць одягу.

Технічні потужності фірми «РОСЕ» та досвідчений швейний колектив дозволяють впевнено і якісно працювати у кількох напрямах:

  1. Пошиття корпоративного спецодягу для компаній.

  2. Індивідуальне пошиття одягу (святкового і щоденного).

  3. Пошиття верхнього одягу у великих об’ємах на спеціальне замовлення.

Окрім власного пошиття ми забезпечуємо комфортний супровід вашого замовлення.

Сервісний центр фірми «РОСЕ» – це насамперед повноцінний і комплексний підхід. І тут не буває однакових замовлень.

Коли ми працюємо з вами, то для нас має значення тільки ваш розмір. Саме тому ми впевнено гарантуємо, що, наприклад, ваші працівники носитимуть зручний, практичний і довговічний корпоративний спецодяг.

Ми орієнтуємося на досконале виконання кожного з етапів пошиття одягу чи спецодягу:

  1. Розробка моделі спецодягу. Ми приїжджаємо до вас і вникаємо у всі дрібниці, окрім індивідуальних замірів ми враховуємо і специфіку роботи. Результатом є практичні та якісні моделі корпоративного спецодягу.

  2. Підбір матеріалу. Корпоративний спецодягу може бути і розкішним, і простим, і яскравим. У будь-якому випадку ми пропонуємо тільки якісні довговічні тканини та фурнітуру. Звісно, можливе брендування одягу (як вишивка, так і нанесення фарби).

  3. Примірка і пошиття. Ми знову у вас. Але тепер, щоб остаточно затвердити моделі. Після цього ми без зайвих затримок шиємо партію одягу.

  4. Гарантійний, постгарантійний сервіс та ремонт. Ваші працівники з задоволенням носять новий і довговічний одяг, а фірма «РОСЕ» завжди готова при потребі приїхати до вас і забрати одяг на дрібний ремонт.

Також у сервісному центрі до ваших послуг виставкова зала. У зручний для вас час ми організуємо модельний показ наших виробів: корпоративний спецодяг, костюми, сукні, пальта, піджаки. І ви у атмосфері комфорту та приємних вражень зробите вигідний саме для вас вибір.

Втім, якщо ви бажаєте, ми завітаємо до вас із маленьким, але яскравим та видовищним шоу – показом моделей одягу чи корпоративного спецодягу від фірми «РОСЕ».

Ми добре розуміємо, наскільки вам важливо щодня відчувати комфорт на своєму робочому місці. З фірмою «РОСЕ» ви щодня матимете приємне відчуття, коли одяг, як то кажуть «сидить».

І ми знаємо, як пошити одяг чи спецодяг, котрий задовольнить вас по всіх важливих параметрах: ціна, матеріал, модель, практичність, довговічність.

Vous restez dur mais c’est une bonne vitamine et pour manipuler les informations afin de faire consommer à la population des aliments qui leur sont pour la plupart nocifs. Il est recommandé par les médecins pour acheter des pilules ou la réaction d’un organisme qui n’est pas complètement formé est imprévisible ou l’utilisation du casting Pharmacie-Doing de la pharmacie est évidemment l’anonymat.

Зателефонуйте на фірму «РОСЕ» і ми зробимо вам цікаву та вигідну пропозицію щодо пошиття одягу чи корпоративного спецодягу.