Про нас

Швейне виробниче об’єднання «РОСЕ»

Тільки ваш розмір має значення

Швеї та кравці у всі часи користувалися заслуженою повагою та визнанням. Адже, хоча й проводжають за розумом, зустрічають таки по одягу.

Фірма «РОСЕ» дотримується давніх традицій індивідуального пошиття одягу.

Для нас важливою є ви – людина, яка одягне костюм, а не кількість пошитих за зміну одиниць одягу.

Технічні потужності фірми «РОСЕ» та досвідчений швейний колектив дозволяють впевнено і якісно працювати у кількох напрямах:

  1. Пошиття корпоративного спецодягу для компаній.

  2. Індивідуальне пошиття одягу (святкового і щоденного).

  3. Пошиття верхнього одягу у великих об’ємах на спеціальне замовлення.

Окрім власного пошиття ми забезпечуємо комфортний супровід вашого замовлення.

Сервісний центр фірми «РОСЕ» – це насамперед повноцінний і комплексний підхід. І тут не буває однакових замовлень.

Коли ми працюємо з вами, то для нас має значення тільки ваш розмір. Саме тому ми впевнено гарантуємо, що, наприклад, ваші працівники носитимуть зручний, практичний і довговічний корпоративний спецодяг.

Ми орієнтуємося на досконале виконання кожного з етапів пошиття одягу чи спецодягу:

  1. Розробка моделі спецодягу. Ми приїжджаємо до вас і вникаємо у всі дрібниці, окрім індивідуальних замірів ми враховуємо і специфіку роботи. Результатом є практичні та якісні моделі корпоративного спецодягу.

  2. Підбір матеріалу. Корпоративний спецодягу може бути і розкішним, і простим, і яскравим. У будь-якому випадку ми пропонуємо тільки якісні довговічні тканини та фурнітуру. Звісно, можливе брендування одягу (як вишивка, так і нанесення фарби).

  3. Примірка і пошиття. Ми знову у вас. Але тепер, щоб остаточно затвердити моделі. Після цього ми без зайвих затримок шиємо партію одягу.

  4. Гарантійний, постгарантійний сервіс та ремонт. Ваші працівники з задоволенням носять новий і довговічний одяг, а фірма «РОСЕ» завжди готова при потребі приїхати до вас і забрати одяг на дрібний ремонт.

Також у сервісному центрі до ваших послуг виставкова зала. У зручний для вас час ми організуємо модельний показ наших виробів: корпоративний спецодяг, костюми, сукні, пальта, піджаки. І ви у атмосфері комфорту та приємних вражень зробите вигідний саме для вас вибір.

Втім, якщо ви бажаєте, ми завітаємо до вас із маленьким, але яскравим та видовищним шоу – показом моделей одягу чи корпоративного спецодягу від фірми «РОСЕ».

Ми добре розуміємо, наскільки вам важливо щодня відчувати комфорт на своєму робочому місці. З фірмою «РОСЕ» ви щодня матимете приємне відчуття, коли одяг, як то кажуть «сидить».

І ми знаємо, як пошити одяг чи спецодяг, котрий задовольнить вас по всіх важливих параметрах: ціна, матеріал, модель, практичність, довговічність.

Зателефонуйте на фірму «РОСЕ» і ми зробимо вам цікаву та вигідну пропозицію щодо пошиття одягу чи корпоративного спецодягу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *